Řeší nejen nedostatek místa, ale disponují různými nosnostmi, které uvítá kdejaká domácnost, nebo firma, která řeší možnost efektivního skladování. Kovové regály máme v nabídce našeho obchodu.

Mezi jejich výhody patří jednoznačně materiál, ze kterého jsou kovové regály vyrobeny. Jedná se o pozinkovaný kov, který má dlouhou životnost a je odolný vůči vnějším vlivům a to jak mechanickým, tak přírodním. Naše kovové regály tedy nezaskočí, pokud budou umístěny v rozlehlé hale, kde je větší předpoklad chladného vzduchu a dalších těchto různorodých vlivů, ale ani se nemusíte bát, že by se vám podařilo jejich stabilitu narušit nesprávnou manipulací nebo přesouváním. Materiál je odolný i vůči zatížení. Nosnost mají až 330kg.

Vybírejte u nás

V našem on-line obchodě si nejprve vyberete z několika sekcí. Kritériem výběru je nosnost, typ montáže, ale i cena, kterou chcete do regálů investovat. Následně je už jen na vás, jaký druh zvolíte. My se postaráme o to, abyste byli následně spokojeni se samotným nákupem a jeho průběhem.